ŞL: 405 Beşiktaş – Napoli İDDAA tahmini

By | 1 Kasım 2016

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları 1 Kasım Salı günü de hız kesmeden devam ediyor. Günün Maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 405 kodlu Beşiktaş – Napoli maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

405 Beşiktaş – Napoli

Beşiktaş hem ligde hem de Avrupa’da henüz maç kaybetmemesine rağmen oynadığı son Şampiyonlar Ligi maçında Napoli’ye karşı hiç de iç açıcı bir futbol ortaya koyamadı. Galibiyet işin tatlı tarafıydı fakat kalemize hapsolduğumuzu unutmamamız lazım. Hem Beşiktaş’ta, hem Napoli’de önemli eksikler mevcut. Oyun olarak Napoli’nin yine üstün olmasını bekliyorum. Taraf bahsinde Napoli’nin daha şanslı olduğunu düşünsem de gollere yönelmekte fayda var. Karşılaşma 2-3 gol aralığında sona erecektir.

Tahmin: 2-3 gol

01.11.2016 Salı  iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta sonu maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir