ŞL: 410 Benfica – Beşiktaş İDDAA tahmini

By | 13 Eylül 2016

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 410 kodlu Benfica – Beşiktaş maçına özel iddaa tahmini.

410 Benfica – Beşiktaş

Tarihinde Şampiyonlar Ligi’ne 6. kez katılan Beşiktaş bence ilk defa bu kadar güçlü bir kadroyla bu arenada boy gösterecek. Geçtiğimiz sezondan zaten oturmuş düzeni ve sistemi olan Beşiktaş, yeni transferleriyle birlikte hem çok güçlendi hem de takım içinde alternatiflerini çoğalttı. Benfica elbette evinde olduğu için favori gözükebilir. Ancak ben Beşiktaş’ın yine iyi yaptığı şeyi yani hücuma Estadio da Luz’da önem vereceğini düşünüyorum. Beşiktaş bence bu 90 dakikayı gol atmadan tamamlamaz. Gol Var bu maç için iyi bir seçenek.

Tahmin: KG VAR

  • Bu sezon ligde, 1,45 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %28,57 oranında galip geldiler. (2 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,4 oran verilen maçlar %80 oranında berabere tamamlandı. (4 / 5)

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek. Hazır Kuponlar ve banko maçların adresinden ayrılmayın, siz de iddaa’da kazanın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir