ŞL: 411 Dinamo Kiev – Napoli İDDAA tahmin

By | 13 Eylül 2016

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 411 kodlu Dinamo Kiev – Napoli maçına özel iddaa tahmini.

411 Dinamo Kiev – Napoli

Dinamo Kiev’in Avrupa tecrübesi var ancak iz bıraktıklarını söylemek zor. Genel olarak Şampiyonlar Ligi’nde kötü bir performans ortaya koyan Ukrayna ekibi Devler ligi’ne son 12 katılımının sadece birinde gruptan çıkabildi. Genel olarak İtalyan takımlarına karşı da şansı pek tutmuyor. Dinamo Kiev kendi evinde İtalyan takımlarına karşı oynadığı 7 Devler Ligi maçının 5’ini kaybetti. Napoli kadro kalitesi olarak bu maçta fazlasıyla öne çıkıyor. Kazanmalarını bekliyorum.

Tahmin: 2

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek. Hazır Kuponlar ve banko maçların adresinden ayrılmayın, siz de iddaa’da kazanın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir