ŞL: 413 Paris St Germain – Arsenal iddaa tahmini

By | 13 Eylül 2016

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 413 kodlu Paris St Germain – Arsenal maçına özel iddaa tahmini.

413 Paris St Germain – Arsenal

Paris Saint Germain geçen sezonki dinamizminden biraz uzak gözüküyor. Ligde beklentileri şu ana kadar karşılayamadılar. 3-1’lik Monaco yenilgisinden sonra St.Etienne maçında toparlanmalarını bekledim ama yine fiziksel olarak geride kaldılar. Kabul etmek gerekir ki, Arsenal zorluk derecesi daha yüksek bir ligde mücadele ediyor. Ancak tempo bakımından PSG’nin şu anda önündeler. Maç Paris’te oynansa bile Arsenal’in daha favori olduğunu düşünüyorum. Kazanmaları benim için sürpriz olmaz. Bunun dışında Arsenal’in Fransız takımlarına karşı deplasmanda oynadığı son 12 maçı kaybetmediğini de belirtelim. 

Tahmin: kg var

  • Bu sezon ligde, 1,7 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %12,5 oranında galip geldiler. (1 / 8)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,1 oran verilen maçlar %44,44 oranında berabere tamamlandı. (4 / 9)
  • Bu sezon ligde, 3,2 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (1 / 2)

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek. Hazır Kuponlar ve banko maçların adresinden ayrılmayın, siz de iddaa’da kazanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir