UEFA 507 Konyaspor – Shakhtar Donetsk İDDAA tahmin

By | 15 Eylül 2016

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 507 kodlu Konyaspor – Shakhtar Donetsk maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter!

507 Konyaspor – Shakhtar Donetsk

Konyaspor’un belki Avrupa tecrübesi yok ve Shakhtar Donetsk de Avrupa Kupaları’nın en tecrübeli takımlarından birisi… Bu sıkıntılı duruma rağmen açık söylemek lazım ki Konyaspor sürekli daha iyi oyun oynuyor! Antalyaspor maçında da hak ederek kazandılar. Takım uyumları üst düzey. Aykut Kocaman’ın küçük takımları büyüten hoca olduğu da bilinen gerçek! İşler yolunda gidiyor ve Konyaspor bu sezon da iyi bir yıl geçirecek gibi duruyor. Tek sıkıntı kadro derinliği yok ve Avrupa’ya öne verilirse ligde puan kayıpları yaşanabilir ama bunu da telafi ederler mutlaka.

Tahmin: İY 0

  • Shakhtar Donetsk, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 2 maçı da kazandı.
  • Bu sezon ligde, 3,3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %25 oranında galip geldiler. (1 / 4)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %28,57 oranında berabere tamamlandı. (10 / 35)
  • Bu sezon ligde, 1,65 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (2 / 2)

Perşembe iddaa tahminleri ile Günün Maçları yine çok dolu.. İddaa’nın yeni yüzü olan Günün Maçları’nda her gün kazandıran tahminler ve banko maçlar sizi bekliyor.. Günün kuponlarına oynayarak da şansınızı arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir