301 Sırbistan-İrlanda Cumhuriyeti tahmin

By | 5 Eylül 2016

5 Eylül Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 301  iddaa kodlu Sırbistan – İrlanda Cumhuriyeti maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

 

301 Sırbistan – İrlanda Cumhuriyeti:

Yıllardır spor bakanı ve federasyon başkanıyla büyük sürtüşme içerisinde olan Sırbistan taraftarı takımlarının hemen her maçını sabote ediyor. Son elemelerde takım kötü tezahürattan ve takımın desteklenmemesinden dolayı hemen hemen hiçbir maça konsantre olamadı ve çok kötü bir sonuç ortaya çıktı. Bakalım yeni elemelerin başında bir barış olacak mı? Takımın başına ülkenin çok sevilen bir ismi Slavoljub Muslin getirildi. Tecrübeli teknik adam bu birliği sağlayabilir. Sonucu hep beraber göreceğiz.

İddaa Tahmin:  Maç Sonucu 1  1.80

05.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir