307 Galler-Gürcistan DKE iddaa maç yorumu

By | 8 Ekim 2016

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 307 iddaa kodlu Galler-Gürcistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek…

307 Galler-Gürcistan:

Bale liderliğindeki Galler Euro 2016’da büyük bir çıkış yaparak herkesin dikkatini çekti. Tabii sadece Bale değil, tüm ekip oldukça etkili bir performans sergiledi ve sergilemeye de devam edeceğe benziyor. İçerde Gürcistan gibi bir rakibe en az 2 fark yaparlar.

İddaa Tahmin:Handikaplı Maç Sonucu 1 1.85

Bilgisayar Tahmini:

Maç Sonucu 2   8.00
İki takım arasında oynanan son 2 maçı Gürcistan kazandı.
  • Galler, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
  • Gürcistan, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %60 oranında galip geldiler. (3 / 5)

09.10.2016  günü maç  Pazar maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazar gününe özel maçların  yorumları Günün Maçları sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir