313 Faroe Adaları-Macaristan iddaa tahmin

By | 6 Eylül 2016

6 Eylül Salı gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 313 iddaa kodlu  Faroe Adaları- Macaristan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

313 Faroe Adaları – Macaristan:

Macaristan gibi yakın bir süre önce tarihi bir başarı elde eden takımların bunun devamını getirip getiremeyecekleri merak konusu. Kadronun da yaş ortalaması artık 28.  Gene de ilk maç fazla sorun yaşamayacakları bir rakip ile karşılaşıyorlar. Euro 2016 elemelerinde aynı grupta yer almışlardı ve iki maçı da Macarlar kazanmıştı. Alternatif 0/2 olur.

İddaa Tahmin: İlk Yarı Maç Sonucu 0/2   3.75

 

Bilgisayar Tahmini:

  • Maç Sonucu 2 1.20
    İki takım arasında oynanan son 2 maçı Macaristan kazandı.

06.09.2016  günü maç  Salı maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir