469 Jerv – Raufoss İddaa Günün Maçı

By | 14 Ağustos 2016

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 469  iddaa kodlu Jerv -Raufoss maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!

 

 

Son haftalarda iyi form tutan Jerv, yakaladığı ritimle gözünü ilk 2’ye kestirmiş durumda. Bu hafta galip geldikleri takdirde rakiplerinin de puan kaybı şansıyla 2. sıraya oturabilirler. Raufoss düşme hattında. Deplasmanlarda da yokları oynuyorlar. Jerv karşısında da etkili olabileceklerini sanmıyorum. Ev sahibi ekibin 2.lik şansı sürerken hata yapmayacağını düşünüyorum. Jerv galibiyeti değerlendirilebilir..

 

 

TAHMİN: maç sonucu 1     1,30

 

 

 

Bilgisayar Tahmini:

2,5 Altı/Üstü Üst    1.45

Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

.


Karşılıklı Gol Var  1,
55

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu.

 

 

14 Ağustos Pazar banko maçlar ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları sitenizde kazancınızı arttırın. İddaa’da düzenli kazancın adresi Günün Banko Maçları her gün güncel içeriği ile sizlere kazandırıyor. Hafta sonu maçları ile de farklı geliyor! Pazar günü maçları ile yine kazandırmayı hedefliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir