Tag Archives: 01.10.2016 Cumartesi maç tahminleri

İDDAA 123 Rizespor – Beşiktaş Tahmin

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 123 iddaa kodlu Rizespor – Beşiktaş iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 123 Rizespor – Beşiktaş Beşiktaş geçtiğimiz seneye göre daha durağan bir futbol ortaya koyuyor. Kısa paslar yerini uzun paslara… Read More »

122 Gaziantepspor – Bursaspor iddaa tahmini

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 122 iddaa kodlu Gaziantepspor – Bursaspor iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 122 Gaziantepspor – Bursaspor Bursa’nın 5’te 4 yapması beni ilgilendirmiyor, iyi oynadıkları tek maçlarını izlemedim. Hele Kasımpaşa’yı yenmeleri… Read More »

119 Sevilla – Alaves iddaa maç tahmini

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 119 iddaa kodlu Sevilla – Alaves iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 119 Sevilla – Alaves Sevilla geçen sene bıraktığımız gibi. Henüz deplasmanda maç kazanamamalarına rağmen yine içerdeki tüm… Read More »

118 West Ham – Middlesbrough iddaa tahmini

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 118 iddaa kodlu West Ham – Middlesbrough iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 118 West Ham – Middlesbrough West Ham, yine kaybetti. 90 dakikasını izlediğim maçta Soton önünde oyunun belli… Read More »

İDDAA 115 Hull – Chelsea Tahmin

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 115 iddaa kodlu Hull – Chelsea iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 115 Hull – Chelsea  Hull lige çift galibiyetle başladı ancak son dönemde ciddi düşüşe geçti. Gerçi son 4 haftanın… Read More »

110 Bayern Münih – Köln iddaa tahmini

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 110 iddaa kodlu Bayern Münih – Köln iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 110 Bayern Münih – Köln Ligde 5’de 5 ile ilerleyen Bayern Münih, bu sezon da şampiyonluğun en… Read More »

İDDAA 107 Swansea – Liverpool Tahmin

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 107 iddaa kodlu  Swansea – Liverpool iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 107 Swansea – Liverpool Bu sezon Swansea’den beklentiler çok yüksek değildi ama onlar gösterdikleri performansla ligi… Read More »