Tag Archives: 04.08.2016 Perşembe Uefa tahminleri

UEFA Tahmin: 520 Brondby – Hertha Berlin

4 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi maç yorumları ve tahminleri. 520 kodlu Brondby – Hertha Berlin maçına özel iddaa analizi. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko kuponlarile size kazandıran Günün Maçları sitemizi takip ederek iddaa’da kazanmaya başlayabilirsiniz. İddaa’da kazandıran site olmaya devam edeceğiz. 520 Brondby – Hertha Berlin Hertha Berlin geçtiğimiz sezon beklentileri fazlasıyla karşıladı ve Avrupa… Read More »

04.08.2016 Perşembe Günün Banko Maçları

4 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi maç yorumları ve tahminleri. Temsilcilerimiz İBB ve Osmanlıspor sahne alıyor. İkisinin de tur şansı bulunuyor. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko kuponlarile size kazandıran Günün Maçları sitemizi takip ederek iddaa’da kazanmaya başlayabilirsiniz. İddaa’da kazandıran site olmaya devam edeceğiz. 496 Helsinki – Göteborg İki ekibin ilk kapışmasında gülen taraf 2-1’lik… Read More »

UEFA Tahmin: 498 Nomme Kalju – Osmanlıspor

4 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi maç yorumları ve tahminleri. Temsilcilerimiz İBB ve Osmanlıspor sahne alıyor. İkisinin de tur şansı bulunuyor. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile size kazandıran Günün Maçları sitemizi takip ederek iddaa’da kazanmaya başlayabilirsiniz. İddaa’da kazandıran site olmaya devam edeceğiz. 498 Nomme Kalju – Osmanlıspor Osmanlıspor ilk maçta… Read More »