Tag Archives: 06.08.2016 Cumartesi maç tahminleri

Günün Maçı: 312 Paris St Germain – Lyon

6 Ağustos cumartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde cumartesi maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Cumartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 312 Paris St Germain – Lyon PSG, Zlatan Ibrahimoviç’i kaybetti ama… Read More »

Günün Maçı: 301 Utrecht – Psv Eindhoven

6 Ağustos cumartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde cumartesi maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Cumartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 301 Utrecht – Psv Eindhoven Son şampiyon, kadrosundan stoper Jeffrey Bruma’yı… Read More »

06.08.2016 Cumartesi Banko iddaa tahminleri

6 Ağustos cumartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde cumartesi maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Cumartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 781 Türkiye (B)  – Fransa (B) Türkiye hazırlık döneminde Fransa ile… Read More »

06.08.2016 Cumartesi Günün Maçları

6 Ağustos Cumartesi günü iddaa programına bakalım. Günün Maçları sitenizde iddaa maçları ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da kazandıran sitenizi her gün takip ederek banko maçlar ile kazanın! İddaa Bülteni 6 Ağustos 2016  Maç Sonucu Alt-Üst Karşılıklı Gol İlk Yarı Sonucu Kod Saat Ev Sahibi Deplasman Lig MBS 1 X 2 Alt Üst Var Yok 1… Read More »