Tag Archives: 06 Ekim Perşembe Nesine iddaa tahminleri

488 Türkiye-Ukrayna Dünya Kupası Eleme iddaa

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 488 iddaa kodlu Türkiye-Ukrayna maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 488 Türkiye-Ukrayna: Normal şartlarda ‘kazanırız’ demek zor ama beni ‘1’ seçimine yönlendiren sebepler var! Fatih… Read More »

487 İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan iddaa maç tahmini

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 487 iddaa kodlu İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 487 İrlanda Cumhuriyeti-Gürcistan: D Grubu’nun önemli ekiplerinden olan İrlanda Cumhuriyeti, son Avrupa Şampiyonası’nda kendilerine… Read More »

483 İtalya-İspanya dünya kupası eleme

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 483 iddaa kodlu İtalya-İspanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 483 İtalya-İspanya: İki ekip Avrupa Şampiyonası’nda karşı karşıya gelmiş, İtalya rakibini 2-0’la geçmeyi başarmıştı. Ayrıca… Read More »

480 Avusturya-Galler DKE iddaa tahmini

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 480 iddaa kodlu Avusturya – Galler maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 480 Avusturya-Galler: Avusturya grup elemelerinde o kadar iyi oynamıştı ki Fransa 2016’daki… Read More »

474 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland iddaa tahmini

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 474 iddaa kodlu Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 474 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland: Japonya deplasmanında sürpriz yapan Birleşik Arap… Read More »