Tag Archives: 06 Kasım Pazar Sahadan iddaa tahminleri

158 Sevilla-Barcelona iddaa yorumu

Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 158 kodlu Sevilla-Barcelona maçı iddaa yorumu: 158 Sevilla-Barcelona: Barcelona, kolay kolay karşımıza alabileceğimiz bir ekip değil. Messi, Suarez, Neymar faktörü onları… Read More »

145 Swansea-Manchester Utd iddaa tahmini

Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 145 kodlu Swansea-Manchester Utd maçı iddaa yorumu: 145 Swansea-Manchester Utd: Avrupa Ligi’nden yorgun dönecek olan Manchester United, en zorlu deplasmanlardan birine… Read More »

148 Akhisar Bld.G.Spor-Fenerbahçe iddaa tahmini

Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 148 kodlu Akhisar Bld.G.Spor-Fenerbahçe maçı iddaa yorumu: 148 Akhisar Bld.G.Spor-Fenerbahçe : ManU zaferi Fenerbahçe açısından çok kritikti. Arzulu oyun, takım savunması… Read More »

140 Palermo-Ac Milan iddaa tahmini

06 Kasım Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 140 kodlu Palermo-Ac Milan maçı… Read More »

135 Arsenal-Tottenham iddaa tahmini

06 Kasım Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 135 kodlu Arsenal-Tottenham maçı iddaa… Read More »

133 Real Madrid-Leganes iddaa yorumu

06 Kasım Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 133 kodlu Real Madrid-Leganes maçı… Read More »

132 Rizespor-Adanaspor iddaa tahmini

06 Kasım Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 132 kodlu Rizespor-Adanaspor maçı… Read More »