Tag Archives: 07.08.2016 Pazar Banko Kasa

07.08.2016 Pazar Banko iddaa tahminleri

7 Ağustos Pazar banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazar kuponlarını tavsiye ediyoruz. 400 Sonderjyske – Kopenhag Kopenhag’ın müthiş performansı devam ediyor. Lig’de oynadıkları 3 karşılaşmadan galibiyetle ayrıldılar ve hafta içi… Read More »

Günün Maçı: 406 Austria Vienna – Rapid Vienna

7 Ağustos Pazar banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazar kuponlarını tavsiye ediyoruz. 406 Austria Vienna – Rapid Vienna Viyana Derbisi’ne bahis yapmak her zaman risklidir. Kolay maçlar… Read More »

Günün Maçı: 399 America Mineiro – Santos

7 Ağustos Pazar banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazar kuponlarını tavsiye ediyoruz. 399 America Mineiro – Santos America MG, Recife deplasmanında kalabalık bir orta saha ve savunmayla oynayıp,… Read More »