Tag Archives: 07 Ekim Cuma Fanatik iddaa tahminleri

108 Lüksemburg-İsveç DKE iddaa tahmini

7 Ekim Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 108 iddaa kodlu Lüksemburg-İsveç maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 108 Lüksemburg-İsveç: Bu tip dengesiz eşleşmelerde zayıf takımın ne yapacağını tahmin etmeye çalışmalıyız. Lüksemburg gruplarda… Read More »

106 Macaristan-İsviçre DKE maç yorumu

7 Ekim Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 106 iddaa kodlu Macaristan-İsviçre maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 106 Macaristan-İsviçre: Macaristan, başarılı geçen Avrupa Şampiyonası sonrasında Faroe Adaları’na puan verdi. Üstelik kötü oynadı.… Read More »

105 Hollanda-Belarus iddaa maç tahmini

7 Ekim Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 105 iddaa kodlu Hollanda-Belarus maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 105 Hollanda-Belarus: Belarus, ilk maçında Fransa’dan puan aldı ama nasıl? 11 futbolcuyla kapandı, doğru düzgün… Read More »

103 Fransa-Bulgaristan iddaa maç yorumu

7 Ekim Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 103 iddaa kodlu Fransa-Bulgaristan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 103 Fransa-Bulgaristan: İlk maç Beyaz Rusya ile 0-0 berabere kalan Fransa’nın son 23 resmi maçının… Read More »

102 Belçika-Bosna Hersek iddaa tahmini

7 Ekim Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 102 iddaa kodlu Belçika-Bosna Hersek maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 102 Belçika-Bosna Hersek: Bosna, ilk maçta Estonya’yı 5-0 yendi ama o taktik ve kadroyu pek… Read More »