Tag Archives: 07 Eylül Çarşamba iddaa tahminleri

482 Jamaika-Haiti DKE maç yorumu

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 482 iddaa kodlu Jamaika – Haiti maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 482 Jamaika-Haiti: Bu iki takımda matematiksel olarak elendiler. Bu formalite maçı… Read More »

479 Brezilya-Kolombiya günün maçı yorumu

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 479 iddaa kodlu Brezilya-Kolombiya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 479 Brezilya-Kolombiya: Bir önceki fikstürde 2.6’lık oranıyla önerdiğim Brezilya deplasmanda Ekvador’u 3-0 yenip… Read More »

476 Şili-Bolivya DKE Maçı iddaa yorumu

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 476 iddaa kodlu Şili-Bolivya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 476 Şili – Bolivya: Son maçında Paraguay’a yenilen Şili 7.sıraya geriledi. Kıtanın zayıf… Read More »

477 Venezuela-Arjantin iddaa yorumu

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 477 iddaa kodlu Venezuela – Arjantin maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 477 Venezuela – Arjantin: Son maçında Kolombiya’ya 2-0 kaybeden Venezuela… Read More »

475 Uruguay-Paraguay İddaa tahmini

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 475 iddaa kodlu Uruguay – Paraguay maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 475 Uruguay – Paraguay: Son maçında Şili’yi 2-1 yenen Paraguay bir… Read More »