Tag Archives: 08.08.2016 Pazartesi Futbol iddaa Tahminleri

Günün Maçı: 585 Corinthians – Cruzeiro

8 Ağustos Pazartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 585 Corinthians – Cruzeiro Corinthians genel olarak tempoyu düşüren bir takım. Bu sayede… Read More »

Günün Maçı: 584 Atletico Mg – Chapecoense

8 Ağustos Pazartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 584 Atletico Mg – Chapecoense Konuk takım düşmeme mücadelesi veriyor. Deplasmanlarda da çok… Read More »

Günün Maçı: 546 Los Angeles – New York

8 Ağustos Pazartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde pazar maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Pazar kuponlarını tavsiye ediyoruz. 546 Los Angeles – New York Ligin en formda iki takımı Los Angeles’ta karşılaşıyor.… Read More »