Tag Archives: 2018 Dünya Kupası

103 Romanya-Polonya iddaa maç tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  103 iddaa kodlu Romanya-Polonya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 103 Romanya-Polonya: İlk 3 maçında yenilgi yaşamayan Romanya henüz zor bir maç oynamamıştı. Polonya… Read More »

102 K.İrlanda-Azerbaycan iddaa tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  102 iddaa kodlu K.İrlanda-Azerbaycan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 102 K.İrlanda-Azerbaycan: Kuzey İrlanda’nın performansını ve kapasitesini Şampiyona’da da görmüştük ancak Azerbaycan bu kez… Read More »

101 Çek Cumhuriyeti-Norveç iddaa yorumu

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  101 iddaa kodlu Çek Cumhuriyeti-Norveç maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 101 Çek Cumhuriyeti-Norveç: Bir önceki milli takım fikstüründe Çek Cumhuriyeti’nin komple yenilendiğini, böylesine… Read More »

478 Brezilya-Arjantin iddaa tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  478 iddaa kodlu Brezilya-Arjantin maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 478 Brezilya-Arjantin: Grupta lider durumda olan Brezilya, en kritik sınavına çıkıyor. Brezilya ile Arjantin arasındaki… Read More »

312 İzlanda-Türkiye DKE iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 312 iddaa kodlu İzlanda – Türkiye maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 312 İzlanda – Türkiye: Konoplyanka ve Yarmolenko sayesinde kanatları çok aktif kullanan Ukrayna karşısına defansif açıdan… Read More »

310 Arnavutluk-İspanya DKE iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 310 iddaa kodlu Arnavutluk-İspanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 310 Arnavutluk-İspanya: Beraberlik önerdiğim İtalya-İspanya maçından önce, ‘Gruptaki durumu iki takımın birbiriyle oynadığı maçlar… Read More »

307 Galler-Gürcistan DKE iddaa maç yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 307 iddaa kodlu Galler-Gürcistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 307 Galler-Gürcistan: Bale liderliğindeki Galler Euro 2016’da büyük bir çıkış yaparak herkesin dikkatini çekti.… Read More »

306 İsrail-Lihtenştayn iddaa tahmini

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 306 iddaa kodlu İsrail-Lihtenştayn maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 306 İsrail-Lihtenştayn: Yarı amatör takım durumundaki Liechtenstein, son 11 resmi maçta karşılaştığı rakiplerinden sadece… Read More »

305 Finlandiya-Hırvatistan iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 305 iddaa kodlu Finlandiya-Hırvatistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 305 Finlandiya-Hırvatistan: Hafta içinde İzlanda’yı bir hayli zorlayan Finlandiya, fizik güce oldukça dayalı geçen… Read More »

217 İskoçya-Litvanya iddaa tahmini

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 217 iddaa kodlu İskoçya-Litvanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 217 İskoçya-Litvanya: İskoçya, Euro 2016 eleme grubunda iç sahada iyi futbol oynamış, başarılı da skorlar almış… Read More »