Tag Archives: 22 Ağustos Pazarertesi Sahadan iddaa tahminleri

147 Celta Vigo – Leganes iddaa günün maçı

22 Ağustos Pazarertesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 147 iddaa  Celta Vigo – Leganes maçına özel yorum!   Teknik direktör Berizzo ile 3. sezonuna başlayacak olan Celta… Read More »

148 Valencia – Las Palmas Günün Maçı iddaa tahmin

22 Ağustos Pazarertesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…148 iddaa  Valencia – Las Palmas maçına özel yorum! Valencia, benim için büyük soru işaretleriyle sezona başlıyor. Pako Ayestaran ile devam etmek… Read More »

108 Galatasaray – Karabükspor 22.08.2016 Günün Maçı

22 Ağustos Pazarertesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!108 iddaa Galatasaray – Karabükspor maçına özel yorum!   Geçen sezonun ortasında takımın başına geçen Riekering hemen fark yarattı. Takımın en zayıf… Read More »