Tag Archives: 8 Ekim Cumartesi Dünya Kupası Eleme Maçlari İddaa

217 İskoçya-Litvanya iddaa tahmini

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 217 iddaa kodlu İskoçya-Litvanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 217 İskoçya-Litvanya: İskoçya, Euro 2016 eleme grubunda iç sahada iyi futbol oynamış, başarılı da skorlar almış… Read More »

214 Almanya-Çek Cumhuriyeti iddaa yorumu

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 214 iddaa kodlu Almanya-Çek Cumhuriyeti maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 214 Almanya-Çek Cumhuriyeti: Almanya’da golcü sıkıntısı var ama gol atabilecek oyuncu sıkıntısı yok! Gomez… Read More »

198 İngiltere-Malta DKE iddaa yorumu

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 198 iddaa kodlu İngiltere-Malta maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 198 İngiltere-Malta: Malta’nın, Euro 2016 Elemeleri’ndeki 10 maçta sadece 16 gol yemesi bizim için önemli… Read More »

197 Azerbaycan-Norveç DKE maç yorumu

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 197 iddaa kodlu Azerbaycan-Norveç maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 197 Azerbaycan-Norveç: Azerbaycan, San Marino’yu bile zor yendi. Üstelik rakip 40 dakika 10 kişi oynadı.… Read More »

196 Ermenistan-Romanya iddaa tahmini

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 196 iddaa kodlu Ermenistan-Romanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 196 Ermenistan-Romanya: Bildiğiniz üzere Romanya’nın başında artık Daum var. Uzun süren işsizlik döneminin sonunda Alman… Read More »