Tag Archives: 9 Ekim Pazar Dünya Kupası Eleme Maçlari İddaa

312 İzlanda-Türkiye DKE iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 312 iddaa kodlu İzlanda – Türkiye maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 312 İzlanda – Türkiye: Konoplyanka ve Yarmolenko sayesinde kanatları çok aktif kullanan Ukrayna karşısına defansif açıdan… Read More »

310 Arnavutluk-İspanya DKE iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 310 iddaa kodlu Arnavutluk-İspanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 310 Arnavutluk-İspanya: Beraberlik önerdiğim İtalya-İspanya maçından önce, ‘Gruptaki durumu iki takımın birbiriyle oynadığı maçlar… Read More »

307 Galler-Gürcistan DKE iddaa maç yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 307 iddaa kodlu Galler-Gürcistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 307 Galler-Gürcistan: Bale liderliğindeki Galler Euro 2016’da büyük bir çıkış yaparak herkesin dikkatini çekti.… Read More »

306 İsrail-Lihtenştayn iddaa tahmini

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 306 iddaa kodlu İsrail-Lihtenştayn maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 306 İsrail-Lihtenştayn: Yarı amatör takım durumundaki Liechtenstein, son 11 resmi maçta karşılaştığı rakiplerinden sadece… Read More »

305 Finlandiya-Hırvatistan iddaa yorumu

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 305 iddaa kodlu Finlandiya-Hırvatistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 305 Finlandiya-Hırvatistan: Hafta içinde İzlanda’yı bir hayli zorlayan Finlandiya, fizik güce oldukça dayalı geçen… Read More »