Tag Archives: Brezilya Serie A Tahminleri

İDDAA 492 Santa Cruz – Chapecoense tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 492 Santa Cruz – Chapecoense  Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 19 puan -9 averaj ile 19. sırada… Read More »

İDDAA 491 Figueirense – Atletico PR Tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 491 Figueirense – Atletico PR Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 24 puan -7 averaj ile 18. sırada… Read More »

İDDAA 490 Botafogo FR – Fluminense Tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 490 Botafogo FR – Fluminense Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 29 puan -2 averaj… Read More »

İDDAA 606 Atletico Pr – Botafogo tahmin

29 Ağustos Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Her gün kazandıran yorumları ve iddaa analizlerini sitemizde bulabilirsiniz. 606 iddaa kodlu Atletico Pr – Botafogo maçına özel iddaa yorumu.. 606 Atletico Pr – Botafogo Eksiklerden dolayı ideal 11 oluşturmakta sıkıntı yaşayan Atletico Paranaense, son 3 maçını gol atamadan kaybederken;… Read More »