Tag Archives: iddaa tahmin

459 Accrington – Burnley günün maçı tahmin

24 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 459 iddaa  Accrington – Burnley maçına özel yorum! Liverpool’u yenip ligde ilk galibiyetini alan Burnley çok moralli. Hedefleri ligde kalmak. Kupa… Read More »

445 Avispa Fukuoka – Iwata iddaa tahmin

24 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 445  iddaa  Avispa Fukuoka – Iwata maçına özel yorum!   Ligin iki formsuz ama bir o kadar da istekli futbol oynayan… Read More »

554 Coritiba – Santos iddaa tahmin

22 Ağustos Pazarertesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…554 iddaa  Coritiba – Santos maçına özel yorum!   Coritiba’da teknik direktör değişikliği yaşandı ve takımın çehresi değişti. Yıllardır kapanmasına alıştığımız takım… Read More »

145 Pescara – Napoli 21.08.2016 Günün Maçı

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…145 iddaa  Pescara – Napoli maçına özel yorum!   Higuain’i 90 milyon euroya Juventus’a satan Napoli, Ajax’tan golcü Arkadiusz Milik’i kadrosuna kattı.… Read More »

138 Paris St Germain – Metz iddaa tahmin

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…138 iddaa  Paris St Germain – Metz maçına özel yorum!   Bastia karşısında zorlu bir sezon açılışı yapan PSG için Zlatan sonrası… Read More »

107 İstanbul Başaksehir – Fenerbahçe SK iddaa yorumu

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…107 iddaa  İstanbul Başaksehir – Fenerbahçe maçına özel yorum! Dick Advocaat geldi ve ilk maçtan Pereira kısırlığını ve sıkıntısını sadece skorla değil,… Read More »

iddaa: 106 Antalyaspor – Osmanlıspor Günün Maçı

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…106 iddaa  Antalyaspor – Osmanlıspor maçına özel yorum!   Ligin ilk haftasında müthiş bir mücadeleyle start veriyoruz. Yeni sezona hız kesmeden devam… Read More »

104 Gençlerbirliği – Gaziantepspor iddaa tahmin

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…104 iddaa  Gençlerbirliği – Gaziantepspor maçına özel yorum!   Ankara temsilcisinden son röportaj başkan Cavcav’dan geldi ve İbrahim Üzülmez’i para para para… Read More »

Günün Kuponu 20.08.2016

20 Ağustos Cumartesi gününe özel günün kuponunu hazırladı. Her gün banko maçlar, banko kuponlar ve iddaa kuponları siteniz Günün Maçları’nda. Güncel içeriği ile iddaa’da kazandıran siteniz Günün Maçları’nı takip ederek iddaa’da kazanabilirsiniz. Hazır Kuponlar ve banko maçlar her gün sitemizde! 20 Ağustos Cumartesi iddaa tahminleri ile Günün Maçları siteniz yine kazandırıyor. Banko kuponlar ve hazır kuponlar… Read More »

129 iddaa Juventus – Fiorentina 20.08.2016 günün maç yorumu

20 Ağustos Cumartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…129 iddaa  Juventus – Fiorentina maçına özel yorum! Pogba ve Morata iki çok çok değerli kayıp da olsa, Pjanic de fazla değerli… Read More »