Tag Archives: Juan Kaan İddaa yorumu

03.12.2016 Cumartesi Banko iddaa tahminleri

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 122 Juventus – Atalanta: Dinamo Zagreb maçına çıkacak olan Juventus için Şampiyonlar Ligi’nde üst tur garanti, liderlik de büyük ihtimalle gelecek. Haliyle rahatlar.… Read More »

117 Barcelona – Real Madrid lddaa tahmini

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 117 Barcelona – Real Madrid: Son iki lig maçında Malaga ve Real Sociedad’ı deviremeyen Barcelona, zirve yarışında kritik 4 puanı elinin tersiyle itti.… Read More »

114 Sunderland – Leicester iddaa yorumu

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 114 Sunderland – Leicester: Sunderland yerine iyi bir takım olsa direkt 1 derdim. Çünkü son maçta bir daha gördük, Leicester’ın lige konsantrasyonu… Read More »

111 Wolfsburg – Hertha iddaa tahmini

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 111 Wolfsburg – Hertha Berlin: Ligin en zayıf takımlarından Ingolstadt karşısında bile güvenemediğim ve karşısına geçtiğim Wolfsburg’un 1-1 berabere kalması başarıydı. Geriye… Read More »

03.12.2016 Cumartesi Banko iddaa tahimini

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 107 Dortmund – M. Gladbach: Gladbach’ın eski Gladbach etkisinde olmadığı açık ama yine de gol atabilen takımları var. Dortmund da büyük keyif… Read More »

Banko iddaa tahminleri 03.12.2016

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 106 Manchester City – Chelsea: Bir tarafta futbol keyfi için sahada olan Manchester City, her ne kadar son dönemde eski görüntülerinde olmasalar… Read More »

03.12.2016 Günün İddaa Tahminleri

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 104 Granada – Sevilla: Osasuna karşısında kupada da olsa kazandığı maç ile moral bulan Granada’nın ligde de artık biraz vites yükseltmesi gerek… Read More »

İstanbul Başaksehir – Antalyaspor iddaa tahmini

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 104 İstanbul Başaksehir – Antalyaspor : Geçtiğimiz hafta Beşiktaş karşısındaki futboluyla beğenileri toplayan Başakşehir, kaybetmeyerek namağlup unvanını sürdürmeye devam ediyor. Başakşehir için… Read More »

505 Paris St Germain-Angers iddaa tahmini

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 505 Paris St Germain-Angers: Nice ve Monaco şaşırtıyor, özellikle Monaco çok farklı… Böyle olunca, PSG’de de sene başında Zlatan’ın ayrılışı sonrası zaten… Read More »

504 Manchester Utd-West Ham iddaa Tahmini

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 504 Manchester Utd-West Ham: Lig Kupası’nda Chelsea’yi eleyen West Ham’ın lig maçında bile Manchester United karşısında hafta sonu öne geçtiğini ve 1-1… Read More »