Tag Archives: UEFA iddaa tahminleri

460 Az Alkmaar – Zenit iddaa tahmini

8 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminlerinin yanı sıra diğer maçlara da özel tahminler.. 460 kodlu Az Alkmaar – Zenit iddaa yorumu.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 460 Az Alkmaar – Zenit… Read More »

468 Zorya Luhansk – Manchester United iddaa tahmini

8 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminlerinin yanı sıra diğer maçlara da özel tahminler.. 468 kodlu Zorya Luhansk – Manchester United iddaa yorumu.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 468 Zorya Luhansk –… Read More »

461 Feyenoord – Fenerbahçe iddaa tahmini

8 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminlerinin yanı sıra diğer maçlara da özel tahminler.. 461 kodlu Feyenoord – Fenerbahçe iddaa yorumu.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 461 Feyenoord – Fenerbahçe Fenerbahçe için… Read More »

477 Standard Liege – Ajax iddaa tahmini

8 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminlerinin yanı sıra diğer maçlara da özel tahminler.. 477 kodlu Standard Liege – Ajax iddaa yorumu.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 477 Standard Liege – Ajax… Read More »

457 Anderlecht – St Etienne iddaa tahmini

8 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminlerinin yanı sıra diğer maçlara da özel tahminler.. 457 kodlu Anderlecht – St Etienne iddaa yorumu.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 457 Anderlecht – St Etienne… Read More »

29.09.2016 Perşembe UEFA iddaa Tahminleri

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 529 Dundalk – Maccabi Tel Aviv Dundalk, belki de Avrupa Ligi’nin en sempatik takımı. Yıllar sonra bir İrlanda ekibi gruplarda temsil edilirken, son derece özverili şekilde savaşıyorlar. Alkmaar deplasmanından puanla dönülmesi de ekstra… Read More »

İDDAA 536 Zenit – Az Alkmaar Tahmin

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 536 kodlu Zenit – Az Alkmaar maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 536 Zenit – Az Alkmaar Anzhi karşısında kaybedilen iki puan Zenit açısından başarısız sonuçtu. 2-0 öndeyken Lucescu’nun takımlarının puan bıraktığı pek görülen… Read More »

517 Slovan Liberec – Paok iddaa tahmini

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 517 kodlu Slovan Liberec – Paok maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 517 Slovan Liberec – Paok Liberec’de ciddi sağlık problemleri var. Salgından dolayı takımdaki pek çok isim enfeksiyona kapıldı ve içlerinde Milan Baros’un da… Read More »

530 Fenerbahçe – Feyenoord iddaa maç tahmini

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 530 kodlu Fenerbahçe – Feyenoord maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 530 Fenerbahçe – Feyenoord Almanya’da nasıl Dortmund gerçeği var… İnanılmaz formda ve izlenesi oyun oynuyorlar! Hollanda’da da bu gerçek Feyenoord! Manchester United’ı yenebilirler dediğimde… Read More »

İDDAA 512 Gent – Atiker Konyaspor Tahmin

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 512 kodlu Gent – Atiker Konyaspor maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 512 Gent – Atiker Konyaspor Konyaspor Avrupa macerasında Belçika deplasmanına gidiyor. Konyaspor’dan kapalı bir futbol ve kontradan gol arayışı bekliyorum. Konyaspor’un sağlam… Read More »