Category Archives: Arjantin Ligleri

477 Venezuela-Arjantin iddaa yorumu

7 Eylül Çarşamba gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 477 iddaa kodlu Venezuela – Arjantin maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 477 Venezuela – Arjantin: Son maçında Kolombiya’ya 2-0 kaybeden Venezuela… Read More »

İDDAA 608 Atl Temperley – Patronato Tahmin

29 Ağustos Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Her gün kazandıran yorumları ve iddaa analizlerini sitemizde bulabilirsiniz. 608 iddaa kodlu Atl Temperley – Patronato maçına özel iddaa yorumu.. 608 Atl Temperley – Patronato Bu sezon da kümede kalma mücadelesi verecek Temperley’de takımın başına Carlos Mayor getirildi. Hem kaliteyi… Read More »

İDDAA 604 Aldosivi – Colon Santa Fe tahmin

29 Ağustos Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Her gün kazandıran yorumları ve iddaa analizlerini sitemizde bulabilirsiniz. 604 iddaa kodlu Aldosivi – Colon Santa Fe maçına özel iddaa yorumu.. 604 Aldosivi – Colon Santa Fe Ligin en hazır takımlarından biri olarak gözüken Aldosivi’de verimli bir… Read More »