Category Archives: Brezilya Ligleri

İDDAA 492 Santa Cruz – Chapecoense tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 492 Santa Cruz – Chapecoense  Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 19 puan -9 averaj ile 19. sırada… Read More »

İDDAA 491 Figueirense – Atletico PR Tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 491 Figueirense – Atletico PR Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 24 puan -7 averaj ile 18. sırada… Read More »

İDDAA 490 Botafogo FR – Fluminense Tahmin

7 Eylül Çarşamba Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile paranızı katlayın. Her gün güncel maçlar veren Günün maçları sitemizde banko maçlar ve hazır kuponlar bulabilirsiniz.. İddaa’da kazandıran yorumlar ve kuponlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günün banko iddaa maçlarının adresi! 490 Botafogo FR – Fluminense Brezilya Serie A 2016 Sezonu 23. Hafta mücadelesinde, 29 puan -2 averaj… Read More »

239 Fluminense – Figueirense iddaa tahmin

03 Eylül Cumartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…239 iddaa Fluminense – Figueirense  maçına özel yorum!   239 Fluminense – Figueirense: Fluminense 9, Figueirense 18. olsa da aralarında… Read More »

İDDAA 606 Atletico Pr – Botafogo tahmin

29 Ağustos Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Her gün kazandıran yorumları ve iddaa analizlerini sitemizde bulabilirsiniz. 606 iddaa kodlu Atletico Pr – Botafogo maçına özel iddaa yorumu.. 606 Atletico Pr – Botafogo Eksiklerden dolayı ideal 11 oluşturmakta sıkıntı yaşayan Atletico Paranaense, son 3 maçını gol atamadan kaybederken;… Read More »

554 Coritiba – Santos iddaa tahmin

22 Ağustos Pazarertesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…554 iddaa  Coritiba – Santos maçına özel yorum!   Coritiba’da teknik direktör değişikliği yaşandı ve takımın çehresi değişti. Yıllardır kapanmasına alıştığımız takım… Read More »

474 Vitoria Bahia – Coritiba iddaa tahmini

03.08.2016 Çarşamba günün maçları ile iddaa’da kazanın. 474 kodlu Vitoria Bahia – Coritiba iddaa tahmini ve maç yorumu.. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar Günün Maçları sitenizde. İddaa’da kazanmak için size tek site yeter. Fark yaratan yorumları ve kuponları ile gununmaclari.net yeni siteniz olma yolunda.. 474 Vitoria Bahia – Coritiba Vitoria 5 maçtır kazanamıyor ama şanssız… Read More »